B2B Bayi Yönetim Sistemi

B2B (BUSİNESS TO BUSİNESS) BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?

Firmaların kendi aralarında yaptıkları tüm ticari işlemleri internet üzerinden gerçekleştirmesine olanak sağlayan e-ticaret uygulamasıdır.


B2B bayi yönetim sistemi, firmaların, mevcut ve potansiyel müşteri, servis, iş ortakları ve bayilerinin kendilerine tanımladığı kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yaparak, kendisine tahsis ettiği işlemleri yapmasına imkan sağlayan, ülkemizde en fazla kullanılan mobil uyumlu yazılım uygulamasıdır.

B2B Sistemini Neden Kullanmalısınız?

+İş tasarrufu gerçekleştirir
+Satış ve sipariş giderlerini düşürür
+Online tahsilat kolaylığı sağlar
+Müşteri bağlılığını arttırır
+Çalışan ve müşteri verimliliğini arttırır

B2B Yönetim Sisteminin Genel Özellikleri

Kullanılacak olan sistem mobil uyumlu ve Responsive (tablet ve akıllı telefonlarda çalışmaya elverişli yapı) tasarım ile geliştirilmiştir.
Banka ve finans kuruluşlarının kullandığı uluslararası SSL Sertifikası ve profesyonel güvenlik alt yapısı ile çalışmaktadır.
Güncel HTML, Ajax ve Java Script kodlarıyla geliştirilmektedir.
Dünyaca ünlü MySQL veri tabanı kullanılmıştır ve gelişime, yeniliğe açık bir sistemdir.

İçerik ve Modüller


Müşteri GirişiFirma, her müşteri, iş ortağı ve bayisinin kullanabileceği bir kullanıcı adı ve şifre tahsis eder. Kendisine kullanıcı adı ve şifre tahsis edilen herkes kullanıcı giriş paneliyle sisteme giriş yapabilir.
Ürün/Hizmet listelemesiSistem kullanıcıları sistemde kayıtlı olan ürün/hizmetleri gerek kategori, alt kategori ve markaya göre listeleyebilir gerekse ürün/hizmet adı ve koduna göre arama yapabilir ve ürün/hizmet detayını ve fiyatını görebilir.
Sipariş OluşturmaMüşteri, satın almak istediği ürün/hizmet kalemlerini seçerek sipariş oluşturabilir, ödeme şekli, teslim şekli, teslim tarihi, teslim notu vb. açıklamalar ekleyerek sipariş işlemini tamamlayabilmektedir.
Online ÖdemeSisteme tanımlanan Sanal Pos hesaplarıyla, uluslararası SLL Sertifikası ve profesyonel güvenlik alt yapısı güvencesiyle, gerek sipariş ananında gerekse cari hesapların kapatılması online ödeme araçları kullanılarak yapılabilmektedir.
Sipariş TakibiMüşterinin verdiği siparişlerin hangi aşamada olduğunu takip edebilir. Siparişlerin onayda, beklemede, kargoda ve gönderilen sipariş bilgilerini detaylı olarak izleyebilmektedir.
Cari Hareket TakibiSistem içerisinde müşteri kendisine ait olan borç ve alacak durumunu izleyebilir ve gerekirse cari hareket raporlarını çıkarabilir.

Detaylı bilgi ve teklif almak için https://localveri.com.tr/b2b-bayi-yonetim-sistemi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.