Etki Ambalaj


Ambalaj sektöründe hizmet veren firmamız, 2006 yılında Sasalı – İzmir’de 10.700 m²’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerini bugünün teknolojisi ile birleştirerek müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir.

Etki Ambalaj, rutin üretim takipleri, ürünlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak amacıyla dinamik tecrübeli kadromuz danışmanlarımız ve laboratuvar alt yapımız ile AR-GE ve Kalite sağlama çalışmalarımız yürütülmektedir. Kurulduğu günden bu yana, ileri teknoloji 8 renk Rotogravür ve 10 renk Flexo baskı, ekstrüzyon, laminasyon, dilme makineleri, doypack torba, vakum torba ekipmanları, tecrübeli kadromuz ile esnek ambalaj sektörüne hizmet vermektedir.

Rotogravür ve Flexo baskı makineleriyle özellikle etiket grubunda su etiketleri, gazlı içecek etiketleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra firmamız Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İspanya, Fransa, Hollanda, Almanya, Bulgaristan, Kıbrıs, Libya, İsrail, Suriye, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Rusya Federasyonun’da faaliyet gösteren başta gıda ve temizlik firmalarına etiket veya ambalaj ihracat yapmaktadır.

Hijyen ve temizlik grubunda da Türkiye’nin önde gelen firmaları ile uzun yıllardır tek tedarikçi olarak çalışmakta olup bunun yanında Private Label olarak ta hizmet vermektedir.

BOPP, CPP, PET, PE, BOPA, MET BOPP, PEARLISE, ALU gibi malzemelerle baskı ve laminasyon makinemiz ile iki katlı veya üç katlı ambalajlar, bobin üretimi yanında zipli – zipsiz doypack torba, vakum torba üretimi yapmaktadır.


Merkez Mah. 72 Sok. No:2/1 Sasalı – Çiğli / İZMİR
+90 (232) 327 34 44 – 48
+90 (232) 327 34 41
info@etkiambalaj.com.tr
www.etkiambalaj.com.tr