Meridyen Havalandırma

MERİDYEN Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2009 yılında İzmir’de kurulmuş deneyimli ve yenilikçi bir Mühendislik Firmasıdır.

Firmamız 2009 tarihinden bu yana çeşitli sektörlerdeki farklı ölçeklerde, +750 projenin anahtar teslimini gerçekleşmiştir.

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma, Yangın Sistemleri, Sıhhi Tesisat, Otomasyon ve Endüstriyel Tesisatlar kapsamında; genel olarak Mekanik Tesisat alanında faaliyetlerimizi arttırarak sürdürmekteyiz.

Temel Projelendirme ve Uygulama Sürecimiz: Ücretsiz keşif, projenin sistemsel kapasitenin hesaplanması ve çizimlerin hazırlanması, proje teklifi ve mutabakatı, gereksinimlerin üretimi veya tedarik edilmesi, sahada montajların yapılması ve gerek şartların kontrolüyle çalışır olarak projeyi teslim etmektir.

Temel projelendirme çalışmalarımıza ek olarak, teknik destek ve bakım hizmetlerimizle, sisteminizin çalışma sürecini en verimli ve uygun seviyede tutmanıza destek olmaktayız.

İnsan’a önem verirken onu doğa ile bir bütün olarak değerlendirerek; değişime ve yeniliğe açık fikirlilikle; bütünsel verimliliğimizi arttıracak biçimde, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Adres: Abdulhamit Yavuz Caddesi No:16/A Gaziemir / İZMİR
Telefon: +90 232 251 8797 – +90 232 251 2267
Eposta: info@meridyenhavalandirma.com.tr
Web: www.meridyenhavalandirma.com.tr