Online Teklif Toplama Yazılımı

Farklı tedarikçilerden teklif usulü ile malzeme ve hizmet satın alan firmaların, teklif toplama, değerlendirme ve satınalma süreçlerini kolaylaştıran yazılımdır.


Online Teklif Toplama Avantajları

+Teklif alma süreçlerindeki zaman ve iş kayıplarını en aza indirir.
+Ürün ve hizmetlerde alternatif tedarikçi ve fiyatları görme şansı oluşturur.
+Tedarikçilerin teklif verme sürelerini kısaltır.
+Satınalma birimlerinin malzeme ve hizmetler fiyatlarını karşılaştırma ve analiz etme avantajı sağlar.
+Satınalma departmanlarının iş verimliliğine katkıda bulunur.
+Şirketin karlılığına artırmaya yardımcı olur.

Kimler Kullanabilir?

Endüstri, makine, malzeme, inşaat gibi tedarik yoğun sektörlerde büyük avantaj sağlar.

Programın Özellikleri

Ürün ve Hizmet talepleri ile ilgili ayrı tanımlamalar yapabilme
Satınalma teklifleri için geçerlilik tarihi belirleyebilme
Maksimum teklif alma sayısı belirleyebilme
Ürün, malzeme taleplerinde ürünlerin resmini ekleyip, marka, model ve açıklama ekleyebilme
Tedarikçileri gruplayıp, etiketleyebilme
Websitesinde satınalma taleplerini gösterebilme
Verilen teklifleri anında karşılaştırıp analiz edebilme
Tedarikçilerden alınan teklifleri revize isteyebilme
Daha önce alınan teklifleri ve fiyatları görebilme
Rol bazlı yetkilendirme
Çok şubeli ve çok kullanıcılı çalışabilme

İçerik ve Modüller


Ajanda ve Hatırlatma SistemiÇalışanlarınızın günlük, haftalık ve aylık planlamalarını ajanda üzerinden takip edebilmelerine ve faaliyetleri ile ilgili hatırlatmaları alabilmelerine imkan sağlayan uygulamadır.
Müşteri YönetimiMevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm iletişim, fatura, adres ve yetkili bilgilerini kaydederek detaylı sorgulama ve listelemeler yapabilirsiniz.
Müşterilerinize vermiş olduğunuz tekliflere, görüşme kayıtlarına ve notlara tek ekrandan kolayca ulaşabilirsiniz.
Aktivite YönetimiTeklif verilen müşterilerle yapılan ziyaret ve arama aktivitelerini müşteriye ve teklifle ilişkilendirerek kaydedebilir, geriye dönük rapor alabilirsiniz.
Ürün & Hizmet YönetimiÜrün, Hizmet ve projelerinizi markalara , ana ve alt gruplara göre tüm fiyat, stok ve açıklamaları ile ekleyip tekliflerinizde kullanabilmenize imkan sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.
Teklif SihirbazıTeklif hazırlama sihirbazı ile temel bilgisayar bilgisine sahip herkes sadece 3 basit adımda ve birkaç dakika içinde müşterisinin ihtiyaç duyduğu teklifleri hazırlayabilir.

Ticaretpazarlama Teklif Programı özellikle günde 1 den fazla teklif hazırlayan sektörlerin kolayca adapte olabileceği ve pratik olarak kullanacağı şekilde geliştirilmiştir.
Şablon YönetimiŞirketinizdeki farklı faaliyet alanları ve farklı ürün / hizmet grupları için farklı teklif hazırlama şablonları tasarlayabilirsiniz.

PDF Oluşturma özelliği ile açık teklifleri kendi kurumsal logo ve bilgilerinize pdf
formatına çevirip, yazdırabilirsiniz.
PDF Mail GönderimTicaretpazarlama teklif sistemi özellikle ofis dışında olup teklif gönderme zorunda kalındığında tekliflerin sistem içinden kolayca pdf dokümanı olarak gönderilmesine imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Açık ve Kapalı Teklif ListeleriTicaretpazarlama Online Teklif Programında hazırladığınız tüm teklifler, açık tekliflerde listelenir. Teklif sonuçlanma sürecini takip edebilir, Teklif detay ekranlarından teklifleri kazanılmış veya kaybedilmiş teklif olarak işaretleyerek kapalı teklif listesine yönlendirebilirsiniz.
Teklif Kayıp Nedenleri RaporlamasıTicaretpazarlama online teklif yazılımında açık teklifler bölümünde kaybedilen teklifleri kaybetme nedenlerini belirleyerek olumsuz teklifler bölümüne alabilir ve tarih aralığı, kişi ve kaybetme nedeni seçerek rapor alabilirsiniz.
Döküman ve Evrak Arşivi
Teklife bağlı dokümanları sisteme PDF, Word, Excel, Jpeg vb. formatlarda ekleyerek evrak arşivinizi oluşturabilirsiniz.
Rol Bazlı Kullanıcı YetkilendirmeÇalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklif almak için https://localveri.com.tr/online-teklif-toplama-yazilimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.