Poliüretan Dünyası

POLİÜRETAN MAKİNA DUNYASI

POLİÜRETAN MAKİNALARI / SERVİS / İMALAT / TASARIM

İzmir’de faaliyetleri ile Poliüretan Makinası, Poliüretan Sandalye Koltuk Üretiminde öncü firma olan POLİÜRETAN DÜNYASI, kurulduğu günden bugüne kadar poliüretan ürünler, poliüretan kalıp imalatı ve poliüretan makina sektöründe yer almaktadır. Firmamız yaptığı tüm işlerde müşteri memnun esas alınmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır poliüretan ürünler yapmaktayız. Ürün yelpazesini müşteriden gelen istekler doğrultusunda genişleten firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNTERAKTİF ÇÖZÜMLER

POLİÜRETAN DÜNYASI 1000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olan fabrikamız ile poliüretan makinası, yedek parça, poliüretan koltuk imalatı, poliüretan koltuk sünger kalıp imalatı, integral aksesuar ve kolçak imalatı, bilgisayar destekli tasarım, modelleme ve prototip imalatları ve interaktif çözümler alanında müşterilerine gerekli hizmeti sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Firmamız, kuruluşundan günümüze kadar istikrarlı ve dengeli bir büyüme göstererek sektöründe yüksek bir kariyer edinerek, faaliyet alanında sürekli yükselen bir grafik çizmiştir.

Telefon:
+90 532 658 73 60

E-posta:
poliuretanmakinasi@gmail.com
info@poliuretandunyasi.com

Adres:
Aşık Veysel Mahallesi 4037 Sokak No:7 Karabağlar İzmir

Web:
www.poliuretandunyasi.com