Profesyonel Yönetim Şirket Sistemi

Profesyonel Yönetim Firmaları için Avantajları


apartman bina yönetim programı

Profesyonel Yönetim Sisteminin Özellikleri

Tüm Hesaplarınız Tek PaneldeYöneticisi olduğunuz tüm site ve binaları tek panelden kontrol edin ve yönetin.
15 Dakikada KurulumYönetimini aldığınız site veya apartmanın tüm bilgilerini 15 dakikada SiteBYS’ye aktarın.
Toplu İşlemler ile Zaman ve Kaynak Tasarrufu SağlayınToplu Aidat, Borç tahakkuku, Excelden Aktarım, Hızlı tahsilat vb. Özellikleri ile para ve zaman kazanın.
Verimli Zaman YönetimiYönetimini yaptığınız site, bina ve apartmanlarla ilgili tüm ödeme ve yapacaklarınızı ortak ajandanıza ekleyin, rahat edin.
27 Çeşit Raporİşletme Defterinden, Banka Raporlarına, Gider Raporlarından, Tahsilat Raporlarına istediğiniz raporu alın.
Bina, Blok ve Daire Sakini YönetimiBina, Blok ve Dairelerinizi, Daire Sakini ve Kiracılarınızın tüm bilgileri bir tıkla elinizin altında.
Tedarikçi ve Personel YönetimiHem hizmet ve malzeme aldığınız firma ve kişiler, hem de personelinizin tüm bilgileri elinizin altında.
Gelir YönetimiAidat, Demirbaş ve Ek Bütçe Tahakkuk ve hızlı tahsilat özellikleri bu alandaki tüm ihtiyacınızı karşılyor.
Gider YönetimiApartman ve Binanız için yaptığınız tüm harcamalar ve ödemeleri pratik şekilde kaydedin, rahat edin.
Sayaç YönetimiDoğalgaz, Elektrik, Su vb. tüm sayaç okumalarını ister manüel, ister excelden toplu aktarımla ekleyin.
SMS ve Mail BildirimleriDaire Sakinlerine Gecikme, Duyuru ve Bilgilendirmeleri pratik ve kolayca yapın.
Daire Sakini GirişiDaire sakinlerinize şifre verin, kendi hesaplarını ve yetki istediğiniz alanları görmelerine izin verin.
Karar DefteriYönettiğiniz tüm site ve apartmanlarda alınan tüm kararları kaydedin. İsterseniz daire sakinlerinize online sunun.
Kredi Kartı İle Komisyonsuz TahsilatDaire Sakinlerinizden ister tek çekim, ister taksitlı Kredi kartı ile tahsilat alın. Şirketiniz Komisyon Ödemesin.
Banka EntegrasyonuBanka Hesap özeti entegrasyon uygulaması ile bankaya yatan ödemeler tek tıkla SiteBYS’de.

Detaylı bilgi ve teklif almak için https://localveri.com.tr/profesyonel-yonetim-sirket-sistemi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.