Site Ve İş Merkezi Yönetim Sistemi

Site & İş Merkezi Yöneticileri için Avantajları


apartman bina yönetim programı

Site ve İş Merkezi Yönetim Sisteminin Özellikleri

Blok ve Daire Sakini YönetimiBlok ve Dairelerinizi, Daire Sakini ve Kiracılarınızı tüm bilgileri bir tıkla elinizin altında.
Tedarikçi ve Personel YönetimiHem hizmet ve malzeme aldığınız firma ve kişiler, hem de personelinizin tüm bilgileri elinizin altında.
Gelir YönetimiAidat, Demirbaş ve Ek Bütçe Tahakkuk ve hızlı tahsilat özellikleri bu alandaki tüm ihtiyacınızı karşılyor.
Gider YönetimiApartman ve Binanız için yaptığınız tüm harcamalar ve ödemeleri pratik şekilde kaydedin, rahat edin.
Kredi Kartı İle Komisyonsuz TahsilatDaire Sakinlerinizden ister tek çekim, ister taksitlı Kredi kartı ile tahsilat alın. Yönetim olarak Komisyon Ödemeyin
Banka EntegrasyonuBanka Hesap özeti entegrasyon uygulaması ile bankaya yatan ödemeler tek tıkla SiteBYS’de.
Daire Sakini GirişiDaire sakinlerinize şifre verin, kendi hesaplarını ve yetki istediğiniz alanları görmelerine izin verin.
Karar DefteriApartman ve binanızla ilgili aldığınız tüm kararları kaydedin. İsterseniz daire sakinlerinize online sunun.
27 Çeşit Raporİşletme Defterinden, Banka Raporlarına, Gider Raporlarından, Tahsilat Raporlarına istediğiniz raporu alın.
SMS ve Mail BildirimleriDaire Sakinlerine Gecikme, Duyuru ve Bilgilendirmeleri pratik ve kolayca yapın.

Detaylı bilgi ve teklif almak için https://localveri.com.tr/site-ve-is-merkezi-yonetim-sistemi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.