Yakamoz Makina

Yakamoz Makina 2005 yılında İzmir’de kuruldu. “Enerji ve Güç Sistemleri” sektöründe hizmet veren Yakamoz Makina sadece satış yapan ve servis veren bir firma değil aynı zamanda değer yaratan gerçek bir çözüm ortağıdır.

Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

“Endüstriyel dizel/gas motorları” ve “Jeneratörler” denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir. Motor revizyonlarını 1000 m2 kapalı alanda gerçekleştirmekte ve revizyon sonrası yük testi ile bölgedeki liderliği ile kaliteli hizmetin diğer adıdır.

Marin Motors Ana Bayi
Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir. Yakamoz Makina teknik ekibi Perkins motor revizyonlarında yüksek tecrübeye sahip uzmanlaşmış özel kadroyla hizmet vermektedir.

Perkins 4000 serisi motorların tüm parçalarını stoğunda bulundurmaktadır.

Cummins Türkiye Ana Bayi
Bayilikleri arasında Cummins Türkiye’ ana bayiliği bulunan firmanın, orijinal yedek parça taleplerinizde bizleri arayabilir, Cummins motor arızalarında, motor bakımı ve motor revizyonu ihtiyaçlarınızda hizmet alabilirsiniz.

Cummins bünyesinde yer alan Holset turboları, Fleetguard filtreleri ve Valvoline motor yağlarını temin etmek içinde Yakamoz Makina +90 232 461 87 31 numaralı telefondan ve info@yakamozmakina.com iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 232 461 87 31
E-Posta: info@yakamozmakina.com
Website: www.yakamozmakina.com
Adres: Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
Gaziemir / İZMİR