Yönnet Profesyönel Site Yönetimi

Yönet bina ve tesis yönetim hizmetleri san tic lit şirketimiz 2010 yılında Manisa merkezli kurumuş olup İzmir,Eskişehir, Antalya , Niğde , aydın, ordu , denizli, Nevşehir, Aksaray, samsun, Konya,bursa illerimizde şube yapılanmaları ile profesyonel site ve tesis yönetim hizmetleri kapsamındaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz her türlü tedarik yönetimi, stok ve sözleşme yönetimleri ile maliyetleri düşürerek hizmet vermeyi amaçlar.
Her türlü hizmet kollarını kendi bünyesinde barındıran şirketimiz sektöründe istihdamı geliştirmeyi amaçlamakta olup bu anlamda hizmet verdiği projelerinde taşeron mantıklı değil bünyesinde istihdam ettiği personeller ile hizmetleri yerine getirmektedir.
Yönnet Group; kurulduğu yıldan buyana istikrarlı ve kalite odaklı hizmet anlayışı sayesinde adından övgü ile bahsedilen, vazgeçilmez dev bir hizmet firması olmuştur.

Kazanmak İçin Birlikte Yönetelim…

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.

VİZYONUMUZ

İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden: bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel,hızlı,rekabet avantajı sağlayacak,doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları, yönetim ve danışmanlık şirketi olmaktır.

Tel: +90 850 346 71 45 – +90 544 670 45 45
E-Posta: bilgi@yonnet.net
Website: wwwyonnet.net
Adres: Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı Emel 1 İş MRK.(Markantalya AVM Karşısı) No:15/28 Kat:6 Muratpaşa/ANTALYA

Hizmet Noktalarımız:

NİĞDE
AKSARAY
NEVŞEHİR
ESKİŞEHİR
MANİSA
SALİHLİ
AYDIN
KUŞADASI
DİDİM
DENİZLİ
MANAVGAT
ALANYA
ORDU
SAMSUN
MERSİN